Понравилось Денис Тимошков и ещё 17 людям
так это здание какого года постройки ? и, что в нем было ранее ? Интересно ...
SeRJ, Калі не памыляюся, будынак быў узведзены ў 1902 годзе, там на бакавой сцяне шыльда, на ёй дакладна напісана. Наколькі ведаю, з моманту пабудовы функцыянавала як пошта, ніколі свайго першапачатковага прызначэння не мяняла, нават пад час акупацыі -- унікальны выпадак.
10 311

Загрузка...